Slečna závist

Kinetik | 17.07.2012

Takže mojí milí,trošinku vás opravím.Nevím,kdo z vás v KCHJ je členem,ale jestli jste,měli byste se stydět,že neznáte podmínky.Čenda neporušil ani řád KCHJ,ani řády ČMKU.Jste prachsprostí závistivci.Alma neměla problémy se štěňatama,proto,že by to zdravotně nezvládla,ale proto jak všichni víte,že měla štěňat deset.Je to počet,který je myslím si neobvyklí a málokdo z vás,by dokázal obětovat tolik času,co obětovali právě Čenda s Martou.My měli šest a řeknu vám,že jsem toho měla až nad hlavu.Štěňata z loňskýho krytí jsou luxusní jak exteriérově,tak pracovně,tak proč nezopakovat krytí,co nejdřív,dokud je na tom fena zdravotně dobře.Na co čekat?Až jí bude šest nebo sedm let?
Pane Stanislave,Vy jste někdy štěňata měl,že tady kážete jako kniha?Kolik máte po světě odchovanců?Ä co se týče Brita.Je to špičkový pes.Nádherný exteriér,v přírodě k nezaplacení.Nám po Britovi běhá po celé republice šest nádherných štěňat.A chcete vidět fotku?Tak si najeďte na seznam chovných psů na stránkách KCHJ,to je takový problém?Jo a jen můj názor je,že Stanislav a XXX je jeden a tentýž člověk.A já osobně vím,kdo to je:-))))

Přidat nový příspěvek