ahoj rodino!

Alex z Velkých borků! | 12.09.2012

Ahoj mamko Almičko! Jak se vede Tobě, bráškům a ségrám? Tuhle mě panička vytáhla na slíděnou ještě s mými mladšími kokřími spolubydlícími! Dostali jsme všichni pochvalu, jak jsme šikovní a poslušní! Prohnal jsem zajíce - blafal jsem za ním taaaakovou dálku! Strašně mě to bavilo! Jenže po chvíli jsem zaregistroval jakési hvízdnutí - to byla panička, tak jsem se teda poslušně vrátil. :) Dokonce jsem odhalil i lišku schovanou ve skruži :o) Ta prskala! :D Vůbec jsem ji neviděl, jen cítil a slyšel! Panička mě musela odnést a já vůbec nechtěl...kňučel jsem, kvílel...prej jsem na to ještě malej! Taky mi páníček přinesl domů škváru z čuníka! Ta mě taky baví, chodím na ní štěkat doma do kolny! Dokonce se mi povedlo na to prase vyskočit a zakousl jsem se mu do ryje! To byla legrace a poviseníčko!!! Pak mi ale ryj zůstal v mordě jak jsem na něm visel a mlátil hlavou.... a já s tím upadl na dřevo :o) Ale vůbec mi to nevadilo, vzal jsem si svou kořist a utíkal jsem za paničkou, ukázat jí, jak jsem šikovnej! Dostal jsem VEEELIKOU pochvalu! Mám se tu moc dobře! Jediné, co mi nedělá dobře, když na mě bere panička gumové rukavice a jakousi pilku...pak mě tahá za chlupy a trhá mi je. To Vám je tak nepříjemné. Ale při těch velkých vedrech to bylo fakt fajn. Nebylo mi takové horko a paničká říká, že jsem krásný a fešák! Nosil jsem se s nosem nahooooru! :D Kousek od naší vesničky máme maličký rybníček. Strašně rád tam chodím plavat a ta moje panička mě nechce nechat ráchat se celý den :( Pořád mi říká, pojď už! A mě se z té príma vody taaaak nechce! Plaval bych pořád! Včera jsem si na políčku našel ohromnou louži, místama jsem plaval i v ní, jak byla hluboká! To bylo prííííma! :DDD Prý zítra zajedeme za Vámi na návštěvu! Tak se na Vás moooc těším! Opatrujte se! A zatím ahoooj. Váš Saša - Alex :*

Přidat nový příspěvek